Kurumsal

Kurumsal

Kurumsal

1999'da yerli bir marka olarak doğan Laisy Home, yurtiçinde edindiği tecrübelerle başarısını kısa süre içerisinde uluslararası alana taşıyabilen özel bir markadır. Bugün 40 ülkede milyonlarca eve ulaşabilen Laisy Home, Arnavutköy’de 5.500 m2 kapalı alanda, aylık 50 bin adet üretim yapabilen İstanbul’un en büyük üreticisi konumundadır.

Teknoloji, tasarım ve yaratıcılığın bileşimiyle; ütü masaları, çamaşır kurutma askıları, krom çöp kovaları, desenli çöp kovaları, metal banyo gereçleri, metal mutfak gereçleri, merdiven ve pazar arabası üreten Laisy Home; tüketicinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak onların hayatını kolaylaştıran, pratik, estetik ve yüksek kalitede ürünler sunmaktadır.

Laisy Home; sürekli geliştirdiği ürün çeşidi, satış ağı, satış sonrası hizmetleri, pazarlama stratejileriyle hem kullanıcılarının hem de müşterilerinin memnuniyetini daima en üstte tutan kurumsal kültür bilincine sahip bir firmadır.

Yenilikçi ve sürdürülebilir büyüme hedefiyle tüm paydaşlarının memnuniyetini her geçen gün artıran Laisy Home, hep daha kaliteli ürünler sunmayı ve verdiği sözlerin daima arkasında durmayı amaç edinmiştir. İşte bu yüzden Laisy Home, geçmişte olduğu gibi gelecekte de yanı başınızda olmaya ve hayatınızı kolaylaştırmaya devam edecektir.